Najlepsza odzież jednorazowa

dla Twojej branży

Branża spożywcza

- sprawdź nasze rekomendacje

Wysokiej jakości środki ochrony osobistej są niezbędne pracownikom branży spożywczej. Zaopatrujemy ich w rękawice Nitrylove oraz Hand Armor, fartuchy foliowe składane i na roli oraz nakrycia głowy takie jak czepki czy berety.

Współpracujemy z hurtowniami, sklepami i magazynami spożywczymi, jak również lokalnymi producentami żywności.

Zależy Ci na przestrzeganiu zasad BHP i kreowaniu przyjaznego środowiska pracy? Skorzystaj z naszej oferty zaprojektowanej z myślą o potrzebach firm z branży spożywczej. Zaopatrujemy średnie i duże przedsiębiorstwa, więc jeśli jesteś zainteresowany współpracą z doświadczonym dystrybutorem, skontaktuj się z nami. Skrócimy maksymalnie czas oczekiwania na dostawę i zaprezentujemy Ci nasz asortyment w najdrobniejszych detalach. Pomożemy Ci podjąć trafioną decyzję zakupową.

Zamów najlepsze produkty dla swojej branży

Wybierz firmę zaopatrzeniową, która zna dokładnie potrzeby Twojej branży.

Zapytaj o produkt

Branża beauty

- sprawdź nasze rekomendacje

Odbiorcami naszych rękawic nitrylowych oraz maseczek jednorazowych  są gabinety kosmetyczne, salony urody, studia piękności, atelier fryzjerskie i inne miejsca, w których dba się o urodę i samopoczucie.

Dostarczamy rękawice i fartuchy salonom urody

Chcesz pracować w komfortowych warunkach, dbając o dobre samopoczucie klientów i swój komfort? Postaw na idealnie skrojone i wytrzymałe rękawice oraz fartuchy chroniące odzież. W ten sposób zabezpieczysz skórę oraz ubranie i będziesz czuć się zawsze dobrze, pewnie oraz świeżo. Nie bez znaczenia jest też to, że stosowanie środków ochrony własnej jest pozytywnie odbierane przez klientów i wpływa na ich ocenę danego miejsca.

Dobierzemy najlepszą odzież jednorazową dla Twoich pracowników

Skontaktuj się z naszym doradcą, by uzyskać więcej informacji

POROZMAWIAJ Z DORADCĄ

Branża medyczna

- sprawdź nasze rekomendacje

Z przyjemnością dostarczamy środki ochrony własnej prywatnym gabinetom lekarskim. Zaopatrujemy lekarzy, pielęgniarki, higienistki i asystentki w wytrzymałe rękawice nitrylowe w różnych wariantach.

Środki ochrony własnej dla pracowników branży medycznej

Jesteś związany z branżą medyczną? Na pewno wiesz, jak ważne w codziennej pracy są komfort, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Dzięki solidnym i estetycznym środkom ochrony własnej poprawisz jakość swojej pracy i zadbasz o pozytywny wizerunek swojej marki.

Zapraszamy właścicieli oraz pracowników prywatnych gabinetów medycyny estetycznej, lekarskich czy specjalistycznych – chętnie porozmawiamy o udanej, konkurencyjnej cenowo współpracy i przedstawimy indywidualną ofertę wraz z cennikiem.

Branża automotiv

- sprawdź nasze rekomendacje

Rękawice nitrylowe Hand Armor i kombinezony zostały wykonane z myślą o właścicielach i zaopatrzeniowcach warsztatów i myjni samochodowych, salonów car detailingu i innych miejsc skoncentrowanych na sprzedaży i obsłudze pojazdów zmechanizowanych.

Zaopatrujemy branżę automotiv w solidne rękawice ochronne

Zapomnij o brudnych, stale narażonych na obrażenia dłoniach. Jeśli pracujesz przy obsłudze samochodów nadszedł czas na nową jakość i znacznie wyższy niż dotychczas komfort pracy. Polecamy Ci rękawice Nitrylove Hand Armor wykonane zgodnie z najlepszymi wytycznymi. Stanowią one celną odpowiedź na potrzeby wszystkich specjalistów, którym zależy na dostępie do niezawodnych środków ochrony własnej. Zapewniamy kompleksową obsługę i ekspresową realizację zamówień. Skontaktuj się z nami i sprawdź ofertę!

Branża automotiv

Case Study

naszych klientów

Zaopatruję sklepy i hurtownie z całego Podlasia w artykuły spożywcze i potrzebuję dobrych rękawic i wytrzymałej odzieży jednorazowej. Bywa, że spędzam długi czas w magazynie, albo w chłodni i wtedy wybieram wygodny włókninowy kombinezon, czepek i pokrowce na buty. Zależy mi na tym, żeby dobrze się czuć podczas wykonywania codziennych obowiązków. Rękawice Hand Armor mam zawsze przy sobie. To już nieodłączny element mojego stroju służbowego.

Maciej, 47 lat, przedsiębiorca, właściciel hurtowni spożywczej z Podlasia

Chcesz zaopatrzyć swój personel w najlepszą odzież jednorazową i akcesoria?

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły kompleksowej oferty hurtowej dla firm!

Skontaktuj się z nami